Do nové pobočky v Liberci hledáme pracovnici na pozici ,,Prodavačka / administrativní pracovnice"

14.10. 2021
Do nové pobočky v Liberci  hledáme pracovnici na pozici ,,Prodavačka / administrativní pracovnice

Velkoobchod s komponenty pro chlazení, klimatizace, autoklimatizace a tepelná čerpadla hledá pro novou pobočku v Liberci pracovnici na pozici ,,Prodavačka / administrativní pracovnice", s nástupem od 1.1.2022

Požadujeme:

* trestní bezúhonnost
* znalost práce s PC
* spolehlivost, samostatnost

Není podmínkou:

* znalost německého nebo anglického jazyka výhodou

Pracovní náplň:

* prodej ze skladu, administrativa
* komunikace se zákazníky

Místo:
* Liberec - Starý Harcov

Nabízíme:
* zázemí prosperující společnosti s dlouhodobou historií
* stabilní zaměstnání
* motivační prémiový systém
* stravenky
* 5 týdnů dovolené

Pracovní doba PO-PÁ 7:30 - 16:00

Máte-li zájem o více informací, obraťte se prosím na kontaktní osobu.

Miroslav Šilhavý
Telefon: 602 617 130
Email: mirek.silhavy@schiessl.cz

Home Schiessl
Facebook Schiessl
Schiessl s.r.o. - chlazení, klimatizace, autoklimatizace, tepelná čerpadla.
Praha, Brno, Ostrava, Cheb, Plzeň, Pardubice, Nové Zámky
schiessl@schiessl.cz
www.schiessl.cz
Silou hlasu
czechenglishdeutsch
Nákupní košík
FIRMA
KATALOGY KE STAŽENÍ
PODPORA
ONLINE KATALOG
HOME Schiessl
VOLNÁ MÍSTA